PA4334.683NLT Pulse Electronics
  • More about PA4334.683NLT Pulse Electronics
    PA4334.683NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4334.683NLT is described as FIXED IND 68UH 240MA 2.171 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.