PA4334.682NLT Pulse Electronics
  • More about PA4334.682NLT Pulse Electronics
    PA4334.682NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4334.682NLT is described as FIXED IND 6.8UH 980MA 247 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.