PA4334.472NLT Pulse Electronics
  • More about PA4334.472NLT Pulse Electronics
    PA4334.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4334.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 900MA 156 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.