PA4334.182NLT Pulse Electronics
  • More about PA4334.182NLT Pulse Electronics
    PA4334.182NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4334.182NLT is described as FIXED IND 1.8UH 1.65A 82 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.