PA4334.103NLT Pulse Electronics
  • More about PA4334.103NLT Pulse Electronics
    PA4334.103NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4334.103NLT is described as FIXED IND 10UH 600MA 345 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.