PA4333.223NLT Pulse Electronics
  • More about PA4333.223NLT Pulse Electronics
    PA4333.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4333.223NLT is described as FIXED IND 22UH 1.7A 177 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE