PA4331.472NLT Pulse Electronics
  • More about PA4331.472NLT Pulse Electronics
    PA4331.472NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4331.472NLT is described as FIXED IND 4.7UH 1.3A 235 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM