PA4331.222NLT Pulse Electronics
  • More about PA4331.222NLT Pulse Electronics
    PA4331.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4331.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 2.05A 108 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK