PA4321.333NLT Pulse Electronics
  • More about PA4321.333NLT Pulse Electronics
    PA4321.333NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4321.333NLT is described as FIXED IND 33UH 2.14A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.