PA4320.473NLT Pulse Electronics
  • More about PA4320.473NLT Pulse Electronics
    PA4320.473NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4320.473NLT is described as FIXED IND 47UH 4.2A 56 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.