PA4319.223NLT Pulse Electronics
  • More about PA4319.223NLT Pulse Electronics
    PA4319.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4319.223NLT is described as FIXED IND 22UH 1.26A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.