PA4310.682NLT Pulse Electronics
  • More about PA4310.682NLT Pulse Electronics
    PA4310.682NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4310.682NLT is described as FIXED IND 6.8UH 14A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"