PA4310.332NLT Pulse Electronics
  • More about PA4310.332NLT Pulse Electronics
    PA4310.332NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4310.332NLT is described as FIXED IND 3.3UH 20A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH