PA4310.223NLT Pulse Electronics
  • More about PA4310.223NLT Pulse Electronics
    PA4310.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4310.223NLT is described as FIXED IND 22UH 7A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.