PA4309.222NLT Pulse Electronics
  • More about PA4309.222NLT Pulse Electronics
    PA4309.222NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4309.222NLT is described as FIXED IND 2.2UH 20A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"