PA4309.153NLT Pulse Electronics
  • More about PA4309.153NLT Pulse Electronics
    PA4309.153NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4309.153NLT is described as FIXED IND 15UH 9.3A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.