PA4308.823NLT Pulse Electronics
  • More about PA4308.823NLT Pulse Electronics
    PA4308.823NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4308.823NLT is described as FIXED IND 82UH 1.4A 885 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.