PA4308.563NLT Pulse Electronics
  • More about PA4308.563NLT Pulse Electronics
    PA4308.563NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4308.563NLT is described as FIXED IND 56UH 1.75A 545 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.