PA4308.223NLT Pulse Electronics
  • More about PA4308.223NLT Pulse Electronics
    PA4308.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4308.223NLT is described as FIXED IND 22UH 2.9A 225 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.