PA4308.152NLT Pulse Electronics
  • More about PA4308.152NLT Pulse Electronics
    PA4308.152NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4308.152NLT is described as FIXED IND 1.5UH 11A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS