PA4308.104NLT Pulse Electronics
  • More about PA4308.104NLT Pulse Electronics
    PA4308.104NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4308.104NLT is described as FIXED IND 100UH 1.3A 1.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE