PA4306.683NLT Pulse Electronics
  • More about PA4306.683NLT Pulse Electronics
    PA4306.683NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4306.683NLT is described as FIXED IND 68UH 820MA 975 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.