PA4304.393NLT Pulse Electronics
  • More about PA4304.393NLT Pulse Electronics
    PA4304.393NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4304.393NLT is described as FIXED IND 39UH 2A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.