PA4303.682NLT Pulse Electronics
  • More about PA4303.682NLT Pulse Electronics
    PA4303.682NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4303.682NLT is described as FIXED IND 6.8UH 4.2A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK