PA4303.273NLT Pulse Electronics
  • More about PA4303.273NLT Pulse Electronics
    PA4303.273NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4303.273NLT is described as FIXED IND 27UH 2.25A 86 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED