PA4301.123NLT Pulse Electronics
  • More about PA4301.123NLT Pulse Electronics
    PA4301.123NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4301.123NLT is described as FIXED IND 12UH 1.5A 80.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.