PA4300.823NLT Pulse Electronics
  • More about PA4300.823NLT Pulse Electronics
    PA4300.823NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4300.823NLT is described as FIXED IND 82UH 460MA 416 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH