PA4300.183NLT Pulse Electronics
  • More about PA4300.183NLT Pulse Electronics
    PA4300.183NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4300.183NLT is described as FIXED IND 18UH 1A 119.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK