PA4300.153NLT Pulse Electronics
  • More about PA4300.153NLT Pulse Electronics
    PA4300.153NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4300.153NLT is described as FIXED IND 15UH 1.1A 114.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.