PA4300.123NLT Pulse Electronics
  • More about PA4300.123NLT Pulse Electronics
    PA4300.123NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA4300.123NLT is described as FIXED IND 12UH 1.2A 84.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"