PA2983.230HLT Pulse Electronics
  • More about PA2983.230HLT Pulse Electronics
    PA2983.230HLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Pulse Transformers category. PA2983.230HLT is described as PULSE XFMR 0.023UH. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Pulse Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Pulse Transformers
    Transformers
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM