PA2050.582NL Pulse Electronics
  • More about PA2050.582NL Pulse Electronics
    PA2050.582NL Pulse Electronics
    PA2050.582NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA2050.582NL is described as FIXED IND 5.8UH 14.4A 4.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"