PA1494.622NL Pulse Electronics
  • More about PA1494.622NL Pulse Electronics
    PA1494.622NL Pulse Electronics
    PA1494.622NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA1494.622NL is described as FIXED IND 6.2UH 9A 1.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.