PA1393.252NLT Pulse Electronics
  • More about PA1393.252NLT Pulse Electronics
    PA1393.252NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA1393.252NLT is described as FIXED IND 2.5UH 20A 1.43 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK