PA0511.850NLT Pulse Electronics
  • More about PA0511.850NLT Pulse Electronics
    PA0511.850NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. PA0511.850NLT is described as FIXED IND 85NH 31A 0.39 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.