P1252.782NL Pulse Electronics
  • More about P1252.782NL Pulse Electronics
    P1252.782NL Pulse Electronics
    P1252.782NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1252.782NL is described as FIXED IND 7.8UH 7.5A 18 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK