P1252.472NL Pulse Electronics
  • More about P1252.472NL Pulse Electronics
    P1252.472NL Pulse Electronics
    P1252.472NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1252.472NL is described as FIXED IND 4.7UH 8.4A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"