P1174.473NLT Pulse Electronics
  • More about P1174.473NLT Pulse Electronics
    P1174.473NLT Pulse Electronics
    P1174.473NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1174.473NLT is described as FIXED IND 47UH 350MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Pulse Electronics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS