P1174.332NL Pulse Electronics
  • More about P1174.332NL Pulse Electronics
    P1174.332NL Pulse Electronics
    P1174.332NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1174.332NL is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 21 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM