P1174.223NLT Pulse Electronics
  • More about P1174.223NLT Pulse Electronics
    P1174.223NLT Pulse Electronics
    P1174.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1174.223NLT is described as FIXED IND 22UH 500MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.