P1172.683NLT Pulse Electronics
  • More about P1172.683NLT Pulse Electronics
    P1172.683NLT Pulse Electronics
    P1172.683NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1172.683NLT is described as FIXED IND 68UH 2.1A 135 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.