P1172.132NLT Pulse Electronics
  • More about P1172.132NLT Pulse Electronics
    P1172.132NLT Pulse Electronics
    P1172.132NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1172.132NLT is described as FIXED IND 1.3UH 14A 3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM