P1171.642NLT Pulse Electronics
  • More about P1171.642NLT Pulse Electronics
    P1171.642NLT Pulse Electronics
    P1171.642NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1171.642NLT is described as FIXED IND 6.4UH 5.3A 18 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK