P1171.393NLT Pulse Electronics
  • More about P1171.393NLT Pulse Electronics
    P1171.393NLT Pulse Electronics
    P1171.393NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1171.393NLT is described as FIXED IND 39UH 2.4A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.