P1171.184NLT Pulse Electronics
  • More about P1171.184NLT Pulse Electronics
    P1171.184NLT Pulse Electronics
    P1171.184NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1171.184NLT is described as FIXED IND 180UH 1.1A 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"