P1170.223NLT Pulse Electronics
  • More about P1170.223NLT Pulse Electronics
    P1170.223NLT Pulse Electronics
    P1170.223NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1170.223NLT is described as FIXED IND 22UH 3A 45 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.