P1169.333NLT Pulse Electronics
  • More about P1169.333NLT Pulse Electronics
    P1169.333NLT Pulse Electronics
    P1169.333NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.333NLT is described as FIXED IND 33UH 2.2A 94 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.