P1169.242NLT Pulse Electronics
  • More about P1169.242NLT Pulse Electronics
    P1169.242NLT Pulse Electronics
    P1169.242NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.242NLT is described as FIXED IND 2.4UH 7.5A 8.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.