P1169.153NL Pulse Electronics
  • More about P1169.153NL Pulse Electronics
    P1169.153NL Pulse Electronics
    P1169.153NL is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.153NL is described as FIXED IND 15UH 3.1A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.