P1169.124NLT Pulse Electronics
  • More about P1169.124NLT Pulse Electronics
    P1169.124NLT Pulse Electronics
    P1169.124NLT is manufactured by Pulse Electronics and is categorized in the Fixed Inductors category. P1169.124NLT is described as FIXED IND 120UH 1.1A 316 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"